Impresii de lectură


Mie mi-a plăcut când Eric sa întâlnit în sfârșit cu Xanina.

Mie nu mi-a plăcut când Ben a fost bătut așa de tare încât a murit.

Personajul meu preferat este Eric , pentru că pot să mă regăsesc în el.

Eu aș schimba soarta lui Ben , decât să moară mai bine pleacă într-o altă țară sau dispare ca Kevin.

Aș recomanda această carte unui adoleșcent care trece prin probleme cu familia sau care nu știe ce este iubirea.

Comments